Ďakujeme všetkým našim klientom za spoluprácu

A budeme radi, ak sa k nim pridáte.

Povedali o nás

Veľká spokojnosť. Profesionálny prístup, ochota, jednanie na úrovni. Jednoznačne odporúčam služby pána Gabriela Slavkovského.

Mgr. Denisa ŽuffováKupujúca

Slušnosť, korektné jednanie, ústretovosť - maximálne spokojný

Pavel ŠolcPredávajúci

S prísupom, profesionálnym poradenstvom a ochotou, sme nadmieru spokojní a určite budeme jeho služby doporučovať ďalej…

Michal VengerPredávajúci

Na Dalibora som narazila náhodou cez video reklamu a musím vyzdvihnúť jeho zápal a energiu. Výborná spolupráca. Ľudský prístup. Spokojnosť. Aj napriek okolnostiam, ktoré skomplikovali predaj, si dokázal zachovať chladnú hlavu a promtne reagoval na zmeny. Je vidieť že práca ho baví a dáva do toho kus seba.

Dana MarťákováPredávajúca

S priebehom obhliadky sme boli maximálne spokojný. Dostali sme všetky potrebné informácie a poradili nám ako postupovať ďalej ohľadom hypotekárneho úveru. Dohodli nám stretnutie do pár hodín.

Peter HampachelKupujúci

S maklérom p. Daliborom Hutníkom sme boli veľmi spokojní, nakoľko je spoľahlivý, pracuje s plným nasadením a je veľmi zodpovedný. Na klientovi mu záleží, je komunikatívny a vo svojej oblasti aj patrične vzdelaný. Radi sme s ním spolupracovali

Mgr. Viera PetrilováPredávajúca

Mám skúsenosti aj s iným realitnými kanceláriami, ale som rád, že som mohol spoznať p. Hutníka. Predávali sme byt, a to čo sme sa na začiatku dohodli, tak to aj platilo. Vytvoril pekné fotografie a o všetkých krokoch ma vopred informoval. Veľká spokojnosť.

Juraj PalovičPredávajúci

Maximálna spokojnosť so službami makléra. Výborná komunikácia a profesionálny prístup. Môžem len odporúčať.

Ing. Ondrej MikulaPredávajúci

S priebehom obhliadky som bol spokojný, maklér pán Dalibor Hutník mi sprostredkoval všetky potrebné informácie, vystupoval profesionálne a ochotne poradil.

Ing. Martin OsadskýZáujemca z obhliadky

Ústretovost ku kupujúcim bola nadštandardná. Ak sa v budúcnosti budeme zamýšľať nad kúpou/predajom nehnuteľsnosti určite oslovíme pána Huntíka. Prajeme všetko dobré a veľa spokojných klientov.

Ing. Stanislav PechoKupujúci

Celkovo hodnotíme prístup veľmi pozitívne, či už rýchlosť dohodnutia obhliadky alebo otázky spojené s obhliadkou. Super 🙂 Ďakujeme.

Matúš PelachZáujemca z obhliadky

S priebehom kupy nehnutelnosti, som bol velmi spokojny. Jednanie a dokladnost pana Hutnika pri rieseni vsetkych veci spojenych s kupou a prepisom nehnutelnosti boli na velmi vysokej urovni. Maklera by som urcite odporucil znamym.

Ing. Michal DurdiakKupujúci

S prístupom a prácou makléra p.Hutníka som bol nadmieru spokojný. Jeho práca bola odvedená na sto percent,vrele odporúčam.

Miroslav ŽiškaKupujúci

Celkový priebeh kúpy nehnuteľnosti, služby a prístup makléra boli vynikajúce. Veľmi rýchly priebeh vybavovania dokumentácie a komunikácie s úradmi ako i spolupráca pri vybavovaní pôžičky.

MUDr. Michal JaníkKupujúci

Vynikajúci prístup p. Hutníka!

Jakub MaguraKupujúci

Spolupráca s Daliborom Hutníkom bola na profesionálnej úrovni, o každej veci nás vždy a včas informoval. Pri výbere bytu nás zaujala aj videoobhliadka. Pomohol nám aj s financovaním nehnuteľnosti. Takisto chceme vyzdvihnúť jeho ľudský prístup, pracovné nasadenie a spoľahlivosť. Touto cestou sa mu chceme poďakovať a každému vrelo odporučam.

Martin MaderaKupujúci

Profesionálny prístup, ochota a flexibilita. Kúpa nehnuteľnosti prebehla plynule bez akýchkoľvek problémov. Veľká spokojnosť, odporúčam.

Anton KohútKupujúci

Komunikácia na profesionálnej úrovni, p. Dalibor Hutník, spolu s p.Hanulom, ľudský prístup, spoľahlivosť, včasné informácie. Z vlastnej skúsenosti. Ďakujem:)... budem odporúčať ďalej.

Mária BabálováKupujúca

Profesionálny prístup, seriózne jednanie. Môžem len odporučiť.

Iveta ČupkováPredávajúca

Oceňujeme ľudský prístup, dokonalý prehľad o nehnuteľnosti, podrobné informovanie, maximálnu ochotu pri obhliadke nehnuteľnosti a tiež odborné poradenstvo a otvorené jednanie s klientom s ohľadom na k jeho (klientove) záujmy.

Iveta NadášdyováZáujemkyňa z obhliadky

Predané nehnuteľnosti

Aj Vašu nehnuteľnosť predáme rýchlejšie a s väčším ziskom!

Kancelária:

Garbiarska 905, 031 01 Liptovský Mikuláš

Fakturačné údaje:

jabyvam, s.r.o.
IČO: 47 530 626
Rovná 3244/7, 058 01 Poprad
OR OS Prešov odd. vl. č.: 29593/P, OR Poprad
č.živn.registra: 740-29576

0904 379 889

hutnik@jabyvam.sk